“Cafeneaua rurală a tinerilor” – eveniment în cadrul proiectului “Rural Youth Parliament Erasmus+”
September 11, 2023![](https://scoalamagura.ro/wp-content/uploads/2023/11/IMG-20231106-WA0013.jpg)
Săptămâna verde- Luni, 6 noiembrie 2023
November 7, 2023Talentați și inimoși, fotbaliștii de la Școala Măgura au obținut locul III la evenimentul sportiv din cadrul Săptămânii Europene a Sportului 2023, sunt îndrumarea doamnelor profesoare Dabu Doina și Berbece Anca Stefania. Felicitări!